Srpen 2012

Posledních pár dní.

31. srpna 2012 v 16:04
Ahojte holky! :)
Omlouvám se,že jsem nepřidala žádný článek,ale chtěla jsem si užít posledních pár dní prázdnin.Co vy,byli jste někde na dovolené,nebo zažily skvělé prázdninové zážitky? :)
My jsme letos nikde nejeli,ale skvělé prázdninové dny s kamarádkama mi to uplně vynahradily.:)

A ted' slibovaný dort a nové věci.

Mé nové oblíbené trika. Ananásek & "I need holiday" :)


New skirt and Hello Kitty.♥
A nakonec bonusovka,která jde sice špatně vidět,ale jsou na ní mé 2 kamarádky:)Byl to úžasný den,s úžasnými lidmi a s úžasným obřím Mochitem♥PS : Jedna z novinek je taky ta,že mám brigádu,která mi začne po skončení prázdnin.:)Alespoň budou penízky (: juhuu

PSS : Zítra a pozítří budu na brigádě (to je zase jiná) tak vám pak dám vědět,jak to dopadlo.
Dobrou noc :)

Narozeniny!! :))

15. srpna 2012 v 0:20
Ahojte holky! :)
Jak se máte? :) Já mám dnes 16.-té narozeniny a moc se těším co mi přichystají.:)Dárky (teda pokud něco dostanu :D) vám určitě vyfotím,taky plánuju udělat článek,který bude zaměřený na věci co jsem si nového koupila ale to až někdy příště.:)
Ráno jak vstanu bych chtěla udělat duhový dort.Takže pozor holky ŠEST PATER :D.Uvidíme co z toho vznikne,pak taky nějaké mufiiny(konečně jsem našla recept na tuhou polevu:D - ten vám taky určitě v nějakém blízkém článku o mufiinách zdělím:) ) a ještě bych chtěla udělat nějaký tvarohový řez.:)sice je to přes všechny rozpočty hubnutí,ale tak když má člověk jednouc za rok narozeniny,tak se to dá přehlédnout.:)
Takže vám přeji pěknou středu a já jdu raději honem hupnout do postýlky at' se na zítřek-dnešek vyspím do růžova.:)

Dobrou noc:)


Change.

7. srpna 2012 v 11:12
Ahojte holky!
Jak se máte? Já skvěle.Byla jsem v pátek na chata-party a bylo to super! :) Jela sem s holkama ráno domů vlakem a sice jsem pak celý den spala ale bylo to takové prázdninové odvázání.:) V neděli jsem byla doma a koukala se na film - nového Batmena a potom jsem si četla knížku.:)Včera jsem byla u kamarádek,dívaly jsme se na film,zvaly všechny známé i neznáme lidi na skvělou letní párty! > určitě se mrknětě > http://www.facebook.com/events/493240284023446/ .
Pro dnešek plánuji s kámoškou pléct náramky,slíbila mi že mě naučí pléct obrázkové náramky,tak se moc těším!!:D Blíží se mi mé narozky 15.srpna a zrovna od týdle kámošky mám slíbené dva náramky Hello Kitty,jeden obrázkový,jeden nápisový.:)
Tak se holky mějte,jdu se nachystat.přeji vám pěkný zbytek dne!

PS: pokud něco vytvořím,čekejte fotku! :)


PSS : Alespoň kdyby vypadal takhle! :D

Salát

1. srpna 2012 v 10:58

Co budete potřebovat :
2 červené papriky
1 okurek
4 listy čínského zelí
3 rajčata
1 balkánský sýr
5 koleček šunky

Nasekáte,smýcháte a hotovo! :)
Mňam! :)

1.8.2012

1. srpna 2012 v 10:13

Ahojte holky!
Jak se máte? :)
Já docela dobře.Svítí slunce,jsou prázdniny,co si víc přát.:)Sice už je půlka prázdnin pryč,ale druhá půlka je ještě před námi.:) No a teď něco z novinek.
V pátek jsem byla s sestrou a ještě s pár kamarádkama v nedalekém městě na laser-party.Bylo to skvělé!:) Sice jsme se vrátili okolo pété hodiny ráno domů:D ale stálo to za to.:)
V sobotu jsem uklízela celý dům,no klasická sobota.
V neděli jsme jely s našima na Slovensko do Nitry,protože nám mamka chtěla ukázat kde studovala,takže jsem se ségrou ukecaly i nakupování.:DNakonec jsme šli jsme do obchoďáku Mlýny.:)
V pondělí jsem se dívala na jeden seriál a žehlila snad pět praček prádla.No hrůůza.:DJeště teď mě bolí záda.:D
Včera tatka potřeboval kvůli práci jet někam za Zlín,tak mě a ségru nechal ve Zlíně vzadu,mamku s bráchou v Kroměříži v podzámecké a pak se pro nás vrátil za tři hodiny.:)